چرا از سرور استفاده می کنیم

در زمان کنونی اکثر نرم افزار های مالی ، حسابداری ، اتوماسیون ، حضور و غیاب و نرم افزار های کاربردی سازمانی و شرکتی امکان استفاده از نسخه های سرور-کلاینت را دارند.

نرم افزارها برای ذخیره سازی اطلاعات خود و پردازش اطلاعات نیاز به یک کامپیوتر قوی و مطمئن که همیشه روشن و در دسترس باشد را دارند. به همین دلیل استفاده از سرورها در شرکتهای کوچک نیز مرسوم شده است.
همچنین نرم افزارهای امروزی خدماتی مبتنی بر وب ارائه می کنند که توان پردازشی آنها عموما فقط از عهده سرورها برمی آید.

عملکرد پردازنده های سری زئون با پردازنده های کامپیوترهای معمولی ( و یا لپ تاپ ) می تواند به شما نشان دهد که سرعت و حجم اطلاعات قابل پردازش در سرور (به صورت همزمان) بسیار بیشتر از یک کامپیوتر قوی  خانگی می باشد.

همچنین هارد دیسک های مورد استفاده در سرورها سرعت چرخش و سرعت ذخیره و فراخوانی اطلاعات بسیار بیشتری نسبت به کامپیوتر های خانگی را دارند.

 

سرورهای اچ پی

سرور های HP  با ارائه مشخصات سخت افزاری بسیار قدرتمند مناسب برای استفاده در شرکت ها ف ادارات و سازمان ها می باشد. سرورهای HP جز خوش نام ترین سرور ها در دنیا بوده که می تواند نیاز پردازشی و ذخیره سازی اطلاعات شما را به خوبی انجام دهد.  سرورهای شرکت HP تنوع بسیار زیادی در محصولات دارد که سری های DL یا رک مونت  توان عملیاتی بسیار بالایی دارند و اکثرا در دیتاسنتر ها مورد استفاده قرار میگیرند.

چه کارهایی می توان با سرور ها انجام داد

عموما سرورها بیشتر کارهای کامپیوتری را می توانند انجام دهند ولی به طور عموم از سرروها می توان برای کارهایی نظیر دیتاسنتر ، کامپیوتر مرکزی برای راه اندازی دامین کنترلر ، سرور آنتی ویروس ، سرور نرم افزارهای مالی ، حسابداری ، اتوماسیون ، حضورو غیاب ، سرور نرم افزارهای محدود کننده اینترنت و یا کنترل کننده شبکه ، سرور ماینیگ ، سرور ربات اینستاگرام ، تلگرام و … سرور وب سایت یا اپلیکیشنی که خودتان توسعه داده اید و … استفاده کرد.

چرا سرور استوک

سرور های HP با توجه به مشخصات سخت افزاری که دارند ، قیمت های بسیار زیادی به نسبت یک کامپیوتر معمولی دارند ولی سرورهای استوک که عموما وارداتی هستند قیمتی معادل یک کامپیوتر خانگی خواهند داشت.

اگر شما برای توسعه یک اپلیکیشن یا یک وب سایت هستید می توانید با قیمت یک کامپیوتر خانگی ، یک سرور استوک با تنظیماتی بسیار قوی تر از کامپیوتر خانگی تهیه کنید و استفاده کنید.

همچنین می توانید یک سرور استوک تهیه کنید و با نزم افزارهای مجازی سازی ، از آن به عنوان چند سیستم سرور استفاده کنید و تمام نیاز شرکت یا سازمان خود را برطرف کنید.

به عبارتی شما با پرداخت هزینه کامپیوتر معمولی یک سرور دارید که مناسب استفاده در دیتاسنترها با حجم کاری بالاست و تقریبا هیچ کاری نیست که نتوان با ان انجام داد. به همین دلیل است که سرور های استوک HP در حال حاضر بازار بسیار داغی دارد و اغلب سازمان ها برای تجهیز دیتاسنترهای خود از ان ها استفاده میکنند

مطمئن خرید کنید

مجموعه مسترگارد تمامی سرورهای استوک را در چندین مرحله تست کرده و پس از پاس کردن تمامی تست ها ، سرور را به مشتری تحویل می دهد.
به جهت اطمینان مشتریان کلیه سرورهای استوک نیز گارانتی و خدمات پس از فروش دارند